Незалежна громадсько-політична газета

Гороскоп на 2016 рік

Кому посміхнеться Червона Мавпа?

У 2016 році Леви будуть перебувати в центрі уваги, а Скорпіони – страждати від ревнощів ..юБезымянный

Астролог Надія Зима,
* 1 001 гороскоп *

У гороскопі на 2016 рік є щось таке, що обіцяє зробити рік незабутнім і яскравим. Зірки підказують, що це буде рік несподіваних поворотів і сюрпризів, злетів і падінь. Згідно китайській традиції, він пройде під знаком Червоної Мавпи, ну а головними рисами гороскопу в цей раз стануть активність, ревнощі, спритність і азарт. Саме ці якості і визначатимуть напрямок головних подій.
Іншими словами, наступаючий 2016 буде роком підвищеної активності й енергійності, що саме по собі дуже сприятливо, якби не один важливий нюанс – в рік Червоної Мавпи дуже легко можна захопитися, не розрахувати свої сили і, як результат, наламати дров. Це відноситься до всіх сфер, починаючи від особистого життя і закінчуючи фінансами.
Весь рік зірки будуть провокувати непомірність в усьому – у любові, в роботі, у витратах, в придбаннях. У багатьох людей при цьому часто виникатиме помилкове відчуття всесильність, що провокує на непродумані кроки. У цьому сенсі навіть у простих справах число помилкових рішень в 2016 році може різко зрости, ну а з урахуванням підвищеної енергійності року очевидно, що ціна таких помилок може виявитися досить високою.
Якщо ви не хочете в 2016 році перетворювати своє життя на непередбачувану рулетку, вам слід не забувати про обережність і намагатися тверезо оцінювати свої можливості. В іншому випадку підвищена активність може обернуться метушливістю, винахідливість – банальної настирливістю, і тоді замість чарівної усмішки ви ризикуєте побачити лише глузливу гримасу Червоної Мавпи.
Втім, є сорт людей, які при будь-якому розкладі весь рік будуть залишатися на коні. Мова йде про тих, хто має почуття міри і вміє керувати своїми емоціями. Саме для них в 2016 році зірки гороскопу відкривають найширші перспективи в будь-якій сфері життя – і в творчості, і в кар’єрі, і в спілкуванні, і в любові. Досить просто не втрачати голову, щоб щедра Мавпа записала вас у свої любимчики, обсипавши всіма можливими благами та подарунками.
Емоції в наступаючому році обіцяють бути дуже яскравими і заразливими, і той, хто зуміє цими емоціями управляти, отримає в руки щось на зразок чарівної палички, що допомагає викликати активні симпатії оточуючих і домагатися успіху.
Ще одна відмінна риса 2016 року – це ревнощі у всіх її проявах, будь то ревнощі до коханої людини, суперництво з колегами або ж заздрість до чужих досягнень. Все це може неабияк отруювати життя протягом усього року. Втім, у ревнощів є й позитивна сторона: замість того, щоб безглуздо мучитися від її уколів, спробуйте використовувати це почуття як стимул для власного розвитку. Така тактика може забезпечити вам успіх і в бізнесі, і в любові. І не так уже й важливо, чи зумієте ви обійти своїх реальних конкурентів або суперників, головне, що на цьому шляху ви будете рухатися в правильному напрямку – у напрямку власного успіху!

S4ksLdZkmKk
У той же час не забувайте, що і навколишні в 2016 році будуть відчувати до вас заздрість – навіть якщо для неї, на вашу думку, немає причин. Щоб не провокувати чуже невдоволення, в рік Червоної Мавпи намагайтеся не занадто випинати свої успіхи напоказ, особливо у фінансовому плані. Пам’ятайте, успіх і гроші люблять тишу і не терплять марнославства.
Але найголовніше в 2016 році не забувати, що три головні якості – почуття міри, твереза ​​голова і вміння тримати себе в руках – допоможуть вам відкрити будь-які двері. І тоді зірки гороскопу додадуть сил та енергії для здійснення будь-яких ваших планів.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *