Незалежна громадсько-політична газета

Залізничну станцію у Камені-Каширському хочуть закрити

с-6Листа з проханням дати відповідний дозвіл на це ПАТ “Укрзалізниця” надіслала на адресу міської ради. 

Як поінформувала секретар міської ради Наталія Бащук, керівництво залізничників порахувало, що за 6 місяців поточного року Державне підприємство “Камінь-Каширське лісове господарство” навантажило лісодеревиною всього лише 70 вагонів, вивантажено у місті товарів різними суб’єктами господарювання 73 вагони.
— Це, за їхніми обрахунками, складає лише 0,8 вагона на добу за згаданий період, — говорить Наталія Миколаївна. — Залізничники переконують, що таке господарювання для них є дуже нерентабельним. А тому просять дати дозвіл на закриття залізничного вузла і здійснювати в майбутньому вантажні перевезення через станцію у Ковелі.
Варто відмітити, що кілька років тому керівництвом “Укрзалізниці” припинено рух пасажирських вагонів з м. Камінь-Каширський до м. Ковель. Цим були невдоволені особливо малозахищені категорії громадян, пенсіонери і люди з інвалідністю. Тому сьогодні навіть важко спрогнозувати, як така заощадлива політика вплине на економічний розвиток району, в більшій мірі міста. Адже тепер всю лісопродукцію треба буде доставляти вантажним автотранспортом напряму до Ковеля, до якого 50 кілометрів.
Нагадаємо, що залізниця сполученням Ковель–Камінь-Каширський була введена в дію більше 100 років тому під час війни австро-німецької коаліції проти Росії.
Олесь Федорович.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *