Незалежна громадсько-політична газета

Виховання – велика справа…

с2.jpg...Виховання – велика справа: ним вирішується доля людини… Саме тому педагоги-організатори НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» №1 ім.Є.Шабліовського м.Каменя-Каширського Софія Савчук та  Юліана Хоцевич не залишились байдужими до залучення учнів у освітній проект «Відкривай Україну». Результат роботи – перше місце в області та делегування на Всеукраїнський конкурс у місто Київ.

Взагалі Софія Степанівна та Юліана Степанівна завжди перетворюють шкільні роки учнів на роки радості, ігор, казок, перших кроків до пізнання світу. Педагоги-організатори виховують у дітей якості успішної особистості: впевненості у своїх силах, бажання жити, творити, перемагати.

Для одних Софія Степанівна та Юліана Степанівна – світлий образ турботливої матері, яка подбає про дитячі витівки; для інших вони є путівниками по дивовижному світу; для третіх – це скромні трудівники, які проводять час над створенням нових сценаріїв.

Та разом з тим педагоги-організатори проявляють свою творчість і неординарність у районних та обласних конкурсах, де виступають переможцями.

Велика виховна сила школи народжується там, де є такі ініціативні педагоги-організатори.

Тож від адміністрації, профкому вітаємо їх та всіх працівників із професійним святом. Зичимо натхнення, сил, нових звершень та творчого успіху.

Наталія Томюк,

заступник директора з виховної роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» №1 ім.Є.Шабліовського

м.Каменя-Каширського.

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *