Незалежна громадсько-політична газета

Замість в’язниці – лікування у психзакладі

пістольМешканка Каменя-Каширського, яка убила свого чоловіка п’ятьма прицільними пострілами, потребує застосування примусових заходів медичного характеру. Про це з посиланням на прес-службу прокуратури Волині днями повідомило інтернетінформагентство Волинські новини.

«Прокуратура області затвердила та скерувала до суду матеріали кримінального провадження із клопотанням про застосування примусових заходів медичного характеру щодо 49-річної мешканки Каменя-Каширського, яка 11 жовтня минулого року убила свого чоловіка.

Того трагічного ранку жінка знайшла на горищі власного помешкання пістолет з пристроєм безшумної стрільби, споряджений 10 набоями, й після чергової сімейної сварки здійснила п’ять прицільних пострілів у чоловіка. Від отриманих вогнепальних поранень він помер.

За цей злочин зловмисниці загрожувало до 15 років позбавлення волі.

Під час досудового розслідування з’ясувалося, що, згідно висновку судово-медичного експерта, жінка під час скоєння злочинів перебувала у стані неосудності, не усвідомлювала своїх умисних злочинних дій та не керувала ними внаслідок хронічного психічного захворювання.

Відтак правоохоронці просять суд прийняти рішення про застосування до неї примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

 

Довідково: згідно з частиною 5 статті 94 Кримінального кодексу України, госпіталізація до психіатричного закладу із суворим наглядом може бути застосована судом щодо психічно хворого, який вчинив суспільно небезпечне діяння, пов’язане з посяганням на життя інших осіб, а також щодо психічно хворого, який за своїм психічним станом і характером вчиненого суспільно небезпечного діяння становить особливу небезпеку для суспільства і потребує тримання у психіатричному закладі та лікування в умовах суворого нагляду», — йдеться у повідомленні.

НОВИНИ
One comment on “Замість в’язниці – лікування у психзакладі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *