Незалежна громадсько-політична газета

У новий рік увійшли з оновленим теплопостачанням

У Сошичненській громаді у деяких закладах освіти замінили старі котли.

e1dafbe84d4b82e0f1a61cce79183591Залишки освітньої субвенції, власні кошти та кошти із фонду соціально-економічного розвитку, які були залучені за сприяння народних депутатів Ірини Констанкевич та Валерія Стернійчука, у Сошичненській сільській раді спрямували на забезпечення якісного теплопостачання. Загалом витратили на це понад мільйон гривень.

Так, для ліцею села Качин придбали та встановили два нових твердопаливних котли. На виготовлення проєктно-кошторисної документації з експертизою, авторським та технічним наглядом, а також на технічні роботи пішло більше як 600 тисяч гривень. Ще понад пів мільйона витратили на новий котел опалення для ОЗЗСО «Сошичненський ліцей».
e37e342d009cce2b693953e28e48fe18Разом з тим провели ремонт котла та його заміну на суму понад 75 тисяч гривень у ОЗЗСО “Карасинський ліцей” А ще замінено аварійні димохідні труби в ліцеї села Залісся та ЗДО “Струмочок” села Сошичне.
Як зауважують у сільській раді, роботи по вдосконаленню теплозабезпечення та енергозбереження будуть проводитися і в 2022 році. Планують спрямовувати на це як власні кошти, так і залучати державні. Першочерговим завданням — придбання нового котла для закладу освіти села Карасин.

Тетяна ПРИХОДЬКО.

ПУБЛІКАЦІЇ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *