Незалежна громадсько-політична газета

Гуто-Боровенська громада отримала службовий поліцейський автомобіль

unnamed (4)Автомобілі марки Renault Duster поїхали у 26 ОТГ області для перших поліцейських офіцерів громад у рамках пілотного проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади», фінансування якого здійснюється коштом міжнародних партнерів. Днями в обласному центрі новеньку техніку поліцейським передавали столичні посадовці.

Ключі від автомобіля, зокрема, шерифу Гуто-Боровенської ОТГ Юрію Балику вручив голова Національної поліції України Ігор Клименко, наголосивши присутнім, що головне завдання поліцейського офіцера громади — “орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт із мешканцями, забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігти вчиненню правопорушень”.
Нині офіцер приступить до своїх функціональних обов’язків у, так би мовити, повній бойовій готовності.
За словами Юрія Олександровича, нові поліцейські машини мають певні переваги у комплектації над звичайними автами: обладнані засобами стеження за обстановкою, на них навіть є устаткування, яке допоможе прибрати повалене дерево чи витягнути з багнюки автомобіль.
— У машині, крім того, є бензопила, лебідка, потужний ліхтар, завдяки якому можна буде відстежувати браконьєрів уночі. А також наявний відеореєстратор. Відтак робота поліціянтів значною мірою стане ефективнішою, — підкреслив шериф.
Слід нагадати, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» — це продовження реформи Національної поліції України, мета якої — забезпечити кожну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на її території, але й житиме там.
Леся Мінібаєва.

 

Передрук або використання у будь-якій формі матеріалу без письмової згоди редакції заборонено!

Please enter banners and links.

НОВИНИ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *