Незалежна громадсько-політична газета

На новенькій дорозі “повилазили” горби та ями

дорога осівці

Неприємний казус трапився в селі Осівці на дорозі по вулиці Шевченка, котру наприкінці жовтня взялися привести до ладу за державний кошт. Чому так, люди не розуміють та нарікають на недобросовісність виконавців.
– Зробили не дорогу, а казна-що. Я скільки живу, а мені скоро вісімдесят літ виповниться, такого не бачив. То страшно. Прямо на проїжджій частині горби, у деяких місцях вже навіть ями почали з’являтися. А після ремонту минуло всього якихось кілька тижнів, – з обуренням каже мешканець села Пилип Іщик.
За словами сільського голови Андрія Михалика, з яким журналісти також поспілкувалися, він був вражений не менше. Однак отримав запевнення від представників ПП “РОСТРАНС” (виконавця робіт. – Авт.), що всі виявлені недоліки будуть усунені. Причиною їх появи, як вдалося з’ясувати після експертної оцінки, найвірогідніше стало те, що земля тут містить багато глини. Тому частково відбулося просідання ґрунту.
Деякі роботи вже здійснені. На найбільш проблемні ділянки дороги, каже Андрій Васильович, не так давно завезли додаткові фракції щебеню, вирівняли і зміцнили основу. Навесні наступного року, зі встановленням оптимального температурного режиму, знову ж таки робітники здійснюватимуть її додаткове просочення бітумом.
– Я розумію хвилювання людей. У мене самого емоції лились рікою. Та спеціалісти пояснили ситуацію і нині виправляють допущені недоліки. Більше того, згідно укладеного договору, на цю дорогу дається п’ятирічна гарантія. Впродовж п’яти років фірма-підрядник займатиметься її експлуатаційним утриманням і в разі потреби ремонтуватиме своїм коштом. Тому перейматися не варто.
Добре, коли так. Адже витрати на ремонт шляху мають скласти, згідно укладеного з підрядником договору, майже три мільйони гривень. А це немала сума.
Олександр ПРИЙМАК.

 

Please enter banners and links.

НОВИНИ
Tagged

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *